Skip Navigation Links
Kurmancî
سۆرانی
Svenska
Skip Navigation Links
Destpêk
FKKS
Aktuel
Video - Foto
Komeleyên endam
Kontakt
Link
Arşîv
| Webmail |
Skip Navigation LinksDestpêk » FKKS
Serok
Keya Izol
Tel: 073 544 80 55
E-mail: keya_izol@fkks.se
Sekreter
Roshena Magron
Tel: 070 4037815
E-mail: roshena_magron@fkks.se
Berpirsa têkîliyên derve û pirsên entegrasyonê
Sosin Guven
Tel:
E-mail: sosin_guven@fkks.se
Berpirsê aborî
Berzan Kockaya
Tel: 070 4567971
E-mail: berzan.kockaya@fkks.se
Berpirsê têkiliyên navxwe
Dr. Maroof Ersad
Tel: 073 623 6197
E-mail:
Pirsên penaberan
Gullban Azad Qaradaxî
Tel: 070 461 43 57
E-mail: dilanm2@hotmail.com
Berpirsê Kêmendam û salmezinan
Kerim Suleyman
Tel: 073 774 89 47
E-mail: kerim.suleyman@fkks.se
Berpirsê projeyan
Bilal Gorgu
Tel: 070 450 54 11
E-mail: bilal.gorgu@fkks.se