Skip Navigation Links
Kurmancî
سۆرانی
Svenska
Skip Navigation Links
Destpêk
FKKS
Aktuel
Video - Foto
Komeleyên endam
Kontakt
Link
Arşîv
| Webmail |
Skip Navigation Links
 
Kongreya FKKSê û organên wê
2014-06-09 16:00
fkks
info@fkks.se




Kongreya FKKSê û organên wê

FKKS di 31ê Gulan a 2014 han kongre ya xwe ya asayî a 26 min li paytextê Swêd Stockholmê Restauranga Naz pêk anî.Kongreya 26 an li gor kongreyên berê ya herê serkeftî bû. Serkeftî bû ji ber ku kongre li dor kat duazdehan detpêkir û 16:30 dawî hat. Kongre bi şêweyek pir bi serûber hate birêvebirin.

Munaqeşeyên berê du rojan yên kongreyê, di kongreyê de bêyî ku bê dubarekirin kongtre bi serfirazî di nifrojê da xelas bu. Organên kongreyê hatin nû kiri, seroka me hya berê Aycan Şermîn Bozarslan ji serokatîyê xatir ji me xwest, Sosin Guven bu seroka nû ya FKKSê. Em sipasîya wan hevalan dikin di kongreya me ya 26mîn da keda wan derbas bû da komcivîna me serfirazî derbas bû.

NAVÊN EDAMÊN ORGANÊN FKKS LI JÊR HATINE RÊZKIRIN

Komiteyê Karger

Sosin Guven susanna_guven@hotmail.com
Seroka Fkks

Pirshang Tiwana pirshang_t@hotmail.com
Sekretêr

Hafzallah Nerweyi hafzallah@hotmail.com
Berpirsi Peywendi Nawxo

Berzan Kockey rdberzan@hotmail.com
Berprsi Aborî, Integrasyon

Mamosta Karim
karimsulayman@hotmail.com
Berpirsi Penaberan

Beha Shexo beha_shexo@hotmail.com
Berpirsi Kultur u Perwerde

Mujda Seradji seradji26@hotmail.com
Berpirsi Salmeznan

Behar Mufti trifa88@hotmail.com
Berpirsi Rageyandin

Kourosh Saleh kourosh.saleh@gmail.com
Berpirsi Proje

Selam Ciziri nander1@hotmail.com
Cıgirî Berpirsi Peywendyên Nawxo

Zaradacht Yousef zaradacht.y@gmail.com
Berpirsi Karubari bo Rojawa



Komiteyê Giştî E.mail
1 Nezir Akad
2 Shwan Kareem shwankareem@hotmail.com

3 Karim Omar aomar@tele2.se

4 Ali Feili Ali.feili@hotmail.com

5 Muloud Abdelzadeh Muloud611@hotmail.com

6 Hishyar Tovi hishyartovi@gmail.com

7 Yosef Erdem josef@joseferdem.eu

8 Shawkat Saleh shawkat@hotmail.se

9 Mahmud Muhamad Mahmud-Boras@hotmail.com

10 Kamal Murad Haci Kamal5671@hotmai.com

11 Abdolkarim Abdolrahman Azar75@hotmail.com

12 Nouri Batti nouri_batti@hotmail.com

13 Mustafa haci
14 Salam Darbandi Brosk75@hotmail.com

15 Shiler Ali Shiler999@hotmai.com




Komîta Rawêj

Şermin Bozarslan 1
Eta Baneyî 2
D. Emîn 3
Selah Husên 4
Nûrî salih 5
Edîbe said 6
Leyla Weysin 7


Komîta Revisor

Rojvan Yeşil 1
Anas Abdullah 2
Jotiar Şerif 3